Incrediwear Pas biodrowy - lewy

Kategoria
Producent

Kliknij na gwiazdce, aby ocenić

******

Brak ocen

Incrediwear Pas biodrowy - lewy
Produkt jest niedostępny

Pas biodrowy Incrediwear został wykonany z materiału zwierającego elementy aktywne (węgiel i german), który poprawia krążenie krwi w skórze i tkance mięśniowej. Opaska na rękę Incrediwear redukuje stan zapalny, przynosi ulgę w bólu i przyspiesza powrót do zdrowia po urazach.

TABELA ROZMIARÓW

S - 43-48 cm
M - 51-56 cm
L - 58-64 cm
XL - 66-71 cm
XXL - 74-79 cm

INFORMACJE O PRODUKCIE
Pas biodrowy (na biodro i udo) Incrediwear zawiera pierwiastki aktywne (węgiel i german), które poprawiają krążenie. Lepsze ukrwienie i zwiększony dopływu tlenu do tkanek prowadzi do zmniejszenia stanu zapalnego, łagodzenia bólu i sztywności oraz przyspieszenia regeneracji. Pierwiastki aktywne zawarte w tkaninie Incrediwear to półprzewodniki, które zaczynają działać pod wpływem temperatury ciała.

Pas biodrowy poprawia krążenie, aby przyspieszyć regenerację, uśmierzyć ból, a także pomóc w objawach: zapalenia kości i stawów, zapalenia ścięgien, naciągnięcia lub naderwania ścięgien kolanowych/mięśnia czworogłowego, naciągnięcia lub naderwania mięśni pośladków oraz sztywności. Pas biodrowy można nosić do 24 godzin 7 dni w tygodniu.

UŻYWAJ RÓWNOCZEŚNIE Z
Możesz nosić pas biodrowy Incrediwear równocześnie z nogawkami, spodniami sportowymi, spodenkami poprawiającymi krążenie lub skarpetami poprawiającymi krążenie.

JAK OSIĄGNĄĆ NAJLEPSZE REZULTATY
Skonsultuj się z lekarzem, fizjoterapeutą lub chirurgiem aby dowiedzieć się, jak możesz wykorzystać produkty Incrediwear. Jeżeli nie znają naszych produktów, poinformuj nas o tym. Z przyjemnością wyślemy im więcej informacji.

INSTRUKCJA PRANIA
Pas biodrowy Incrediwear są łatwe w czyszczeniu. Produkty Incrediwear można prać w zimnej wodzie (do 40⁰C) w pralce oraz suszyć w suszarkach bębnowych w niskiej temperaturze. Przed wypraniem w pralce produkty zawierające rzepy (pas lędźwiowy, pas barkowy, pas biodrowy i bandaże) należy umieścić w worku do prania. Po upraniu produkt należy pozostawić do wyschnięcia.

SPECYFIKACJA
Wyrób medyczny klasy I. Pas biodrowy Incrediwear zawiera węgiel i german, które poprawiają krążenie. Aby zapewnić wygodne użytkowanie, pas jest wykonany z nylonu, gumy, poliestru i spandexu. Pas biodrowy Incrediwear (na biodro i udo) jest wykonany z oddychającego materiału i jest dostępny w pięciu rozmiarach zarówno na prawą, jak i lewą stronę.

Wyrób medyczny Incrediwear nie może zastąpić diagnozy ani leczenia przez specjalistę, ani zapobiec wystąpieniu choroby bądź urazu.

zapisz do newslettera

Dostawa

Aktualności

2019

10 marca 2016

Sklep TygerTenis.pl oferuje:

 

DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 200ZŁ!

 

1. Darmowy magazyn C'mon po przekroczeniu kwoty 250zł hasło "Magazyn"

2. Darmowy Naciąg Soderlinga 12m po przekroczeniu kwoty 500zł hasło: 'Naciąg Soderling"

3. Darmowa puszka piłek Soderling lub Black Code po przekroczeniu kwoty 1000zł hasło: 'Puszka piłek"

4. Darmowa piłka na autografy  po przekroczeniu kwoty 2000zł, hasło 'piłka gigant'

 

 Specjalne rabaty dla klubów i punków naciągania rakiet

 

Aby otrzymać wybrane gratisy prosimy o wpisanie podanych haseł w uwagach pod zamówieniem.

Podane kody kumuluja się wraz ze wzrostem zamówienia, tj klient składający zamówinie na 2000zł dostanie wszystkie gratisy.

czytaj »
Archiwum aktualności

Top 4 - bestsellery

Akceptujemy płatności