Hydro Flask Wide Mouth 946ml

czarny
Kategoria
Producent

Kliknij na gwiazdce, aby ocenić

******

Brak ocen

Hydro Flask Wide Mouth 946ml
Cena
Rekomendowana producenta
€ 47,95

€ 43,13

szt.  

Dostępność
wysyłka w ciągu 1-2 dni

Dlaczego właśnie Hydro Flask? Temperatura, smak i transport! Unikalna kombinacja tych trzech czynników sprawia, że Hydro Flask jest czymś więcej niż zwykłą butelką czy bidonem na wodę. I za każdym razem dostarcza nam oczekiwanego orzeźwienia! Korzystanie z Hydro Flask ma również aspekt ekologiczny, gdyż ograniczamy użytkowanie plastikowych butelek, a co za tym idzie, generujemy mniej śmieci.

Temperature. Colder. Hotter. Longer. Happier.
W każdym produkcie marki Hydro Flask zastosowano technologię TempShield™, czyli izolowaną próżniowo podwójną ściankę, która chroni temperaturę napoju. Zimne napoje utrzymują swoją temperaturę nawet do 24h, a gorące do 6h. Ponadto producent zapewnia, że napoje nie zmienią swojej konsystencji, a ciepło/zimno naszego napoju nie będzie odczuwalne na zewnątrz produktu.

Taste. Pure and refreshing. Every time.
Każdy produkt Hydro Flask wykonany jest ze stali nierdzewnej 8/18. Zapewnia ona nie tylko trwałość wykonania, ale również chroni produkt przed zatrzymywaniem zapachów i smaków, dzięki czemu każdy napój będzie smakować tak jak powinien!

Transport. Your trusted companion.
Technologia TempShield™ zapewnia produktom najniższą możliwą wagę i najcieńszy profil butelki izolacyjnej dostępnej na rynku. Zupełną nowością pośród systemów zamykania pojemników na napoje jest Hydro Flask Flex Cap. System ten łączy ze sobą wytrzymałość, elastyczność i wygodę. Jest bardzo szczelny, dzięki czemu nie trzeba obawiać się o utratę temperatury napoju, a przy tym jest wygodny w transporcie.

Logo Hydro FLask na produktach zostało wykonane z antypoślizgowej farby i świetnie wpasowuje się w ogólny design produktów. Wykonanie produktów z najlepszej jakości stali nierdzewnej zapewnia im bardzo wysoką trwałość, dzięki czemu można zabrać je wszędzie!
Hydro Flask przeznaczone są nie tylko dla sportowców, chcących przechowywać tam napoje podczas wzmożonej aktywności fizycznej. Ich różnorodność umożliwia wykorzystanie produktów do wielu innych celów, w tym przede wszystkim przechowywania jedzenia, kawy w transporcie, czy … piwa ;)

Helping People and the planet, together!
Hydro Flask to firma, która nie tylko wypiera z rynku plastikowe opakowania, a co za tym idzie wpływa pozytywnie na ochronę środowiska. Jest to również firma, która aktywnie angażuje się we wspieranie organizacji charytatywnych oraz non profit. Program 5% BACK umożliwia przekazanie 5% wartości netto każdego produktu na wybraną organizację wspomagającą potrzebujących lub środowisko. Hydro Flask współpracuje z organizacjami charytatywnymi i non profit takimi jak: American Cancer Society, Kids in the Game, World Wildwife Fund i wieloma innymi.

zapisz do newslettera

Dostawa

Aktualności

2019

10 marca 2016

Sklep TygerTenis.pl oferuje:

 

DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 200ZŁ!

 

1. Darmowy magazyn C'mon po przekroczeniu kwoty 250zł hasło "Magazyn"

2. Darmowy Naciąg Soderlinga 12m po przekroczeniu kwoty 500zł hasło: 'Naciąg Soderling"

3. Darmowa puszka piłek Soderling lub Black Code po przekroczeniu kwoty 1000zł hasło: 'Puszka piłek"

4. Darmowa piłka na autografy  po przekroczeniu kwoty 2000zł, hasło 'piłka gigant'

 

 Specjalne rabaty dla klubów i punków naciągania rakiet

 

Aby otrzymać wybrane gratisy prosimy o wpisanie podanych haseł w uwagach pod zamówieniem.

Podane kody kumuluja się wraz ze wzrostem zamówienia, tj klient składający zamówinie na 2000zł dostanie wszystkie gratisy.

czytaj »
Archiwum aktualności

Top 5 - bestsellery

Akceptujemy płatności